kurumsal.jpg

Gaziantep'in En Büyük Aquapark ve Saunası

Biz Kimiz

Tesisimiz OSKA Grup bünyesinde 2003 yılında tek bölüm olarak ; gündüzleri ailelere , geceleri baylara hizmet vermek üzere kurulmuş olup , 2004 yılında gelen talepler üzerine bay ve aile bölümleri olarak iki bölüme ayrılmıştır.


2005 yılından itibaren aile bölümümüz 3000 metrekarelik ve yüzme havuzlu yeni yerinde hizmetini sürdürmeye devam etmiştir. Ayrıca bu hizmet süresi içerisinde gerek bay gerekse aile bölümlerimizde sürekli değişim ve yenilenme ana prensibimiz olmaya devam ederek hizmet etmeye devam ediyoruz.

 

Hizmetlerimiz

Tesisimizi kullanmak isteyen konuklarımız 45 TL standart giriş ücretini vererek türk hamamı , sauna , buhar odası , yüzme havuzu ve sıcak havuzdan faydalanabilecekleri gibi extra hizmetlerimiz olan kese , köpük masajı , klasik el masajı , ağda , yosun ve çamur banyosu gibi hizmetlerimizden faydalanabilirler. Ayrıca bu hizmetlerden faydalanırken yiyecek ve içeceklerinizi sizin için hazırlamış olduğumuz yemek salonumuzda tüketebilirsiniz.

Water Slide Kids
 

Teknik Bilgiler

3000 metrekarelik alan üzerine kurulmuş olan aile bölümümüz sadece ailelere özel hizmet vermektedir.


Aile bölümümüzde ; 266 metrekarelik 1.30 cm derinliğinde Yüzme Havuzu 65 metrekarelik 50 cm derinliğinde Çocuk Havuzu 6 metrekarelik 90 cm derinliğinde Jakuzili Sıcak Su Havuzu 3 metrekarelik 120 cm derinliğinde Şok Havuzu Türk Hamamı Sauna Buhar Odası Masaj Odası ve Güzellik Salonu bulunmaktadır.

 

OSKA GRUP A.Ş.

1989 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet gösteren Oska İnşaat A.Ş. 30 yılda birçok projeye imza atmıştır. Oska Grup 30 yılı aşan konut yapımı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yeni projeleri ile siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır.


Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azminden ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

İnsanların ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi kendimize ilke edindik her zaman yapılmayanı yapmaya çalışan Oska şirketinin ürettiği binlerce konutta on bin’den fazla insan yaşamaktadır.